• +90 312 385 77 38
  • Tr
  • En

Hakkımızda

Hakkımızda

ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞE GÜVENLE BAKSIN DİYE BİZ ŞİMDİDEN ÇALIŞIYORUZ.

2008 YILINDA KURULAN PARKKUR OYUNCAK  OLARAK ÇOCUKLARIMIZIN YÜZÜNDE GÜLÜMSEME  OLALIM DİYE  2020 DE YENİLENMEYE KARAR VERDİK.

BİZ KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN  ANKARA KAZAN ‘DA  DİNAMİK İŞİNİ SEVEN EKİBİMİZLE  SİZLER İÇİN YENİLİKLER ÜRETİYORUZ. SİZİN GÜLEN YÜZÜNÜZ HUZURUNUZ OLMAYA DEVAM EDİYORUZ.


Park ve bahçe oyuncakları, aktivite merkezleri,çocuk oyun parkı,ahşap çocuk oyun parkı,metal çocuk oyun parkı firmamızın üretmiş olduğumuz  ürünlerimizle  her daim yanınızdayız.

Firmamız çocuk oyun parkları kent mobilyaları alanında çalışmış olup edinilen tecrübe ve bilgi birikimini ile  güler yüzlü ekibimizle hizmetinizdeyiz.


Parkkur Oyuncak olarak çocuk oyun parkları, oyun elamanları, kent ekipmanları, kamelyalar, pergoleler, dış mekan spor aletleri, bank ve çöp kovası imalatıyla kaliteli hizmet konusunda üretim yapan uzman kadrosuyla sektöründe ayrıcalık yaratmaktadır. Üretimde tüm malzemelerin EN 1176 standartlarına uygun olarak ham madde ve boya kimyasallarından insan sağlığına zarar vermeyen üstün bir kaliteye sahip olmasına önem vermiştir. Her geçen gün yenilikler üretmeye önem vererek farklılık yaratmaktadır.

Copyright © 2020. Parkkur Oyuncak. Her Hakkı Saklıdır.